A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Tamás!
Jól gondolkodott a téli és nyári etanol arányok tekintetében.
Ezzel az autóval csupán annyi a probléma, hogy az etanol levegőszűrőben lévő központi injektor alatti gumitömítést szereti kilágyítani. Talán ez az arány az, ami még nem bántja hőmérséklet arányosan.
Adalékolás tekintetében a normál SPURI-ból, 1,5 dl-t ajánlok egy tele tankhoz, kb. 37-40 literhez. Így az E85-ből eredő kopáscsökkentést is megoldjuk, valamint az energia szintet is feljebb tudjuk emelni.
Tapasztalni fogja, hogy könnyebben indul az autó és a szokásosnál jobban gyorsul, vagy kevesebb üzemanyagot használ el.
Lehet tiszta etanollal járni, de nem ezzel az autóval, és nem sokáig. Erre a funkcióra direkt gyártanak autókat.
További balesetmentes, gazdaságos autózást kívánok Önnek:
Farkas Kálmán
Jól gondolkodott a téli és nyári etanol arányok tekintetében.
Ezzel az autóval csupán annyi a probléma, hogy az etanol levegőszűrőben lévő központi injektor alatti gumitömítést szereti kilágyítani. Talán ez az arány az, ami még nem bántja hőmérséklet arányosan.
Adalékolás tekintetében a normál SPURI-ból, 1,5 dl-t ajánlok egy tele tankhoz, kb. 37-40 literhez. Így az E85-ből eredő kopáscsökkentést is megoldjuk, valamint az energia szintet is feljebb tudjuk emelni.
Tapasztalni fogja, hogy könnyebben indul az autó és a szokásosnál jobban gyorsul, vagy kevesebb üzemanyagot használ el.
Lehet tiszta etanollal járni, de nem ezzel az autóval, és nem sokáig. Erre a funkcióra direkt gyártanak autókat.
További balesetmentes, gazdaságos autózást kívánok Önnek:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások