Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.07.05. 08:27
Tisztelt Tamás!

Jól gondolkodott a téli és nyári etanol arányok tekintetében.

Ezzel az autóval csupán annyi a probléma, hogy az etanol levegőszűrőben lévő központi injektor alatti gumitömítést szereti kilágyítani. Talán ez az arány az, ami még nem bántja hőmérséklet arányosan.

Adalékolás tekintetében a normál SPURI-ból, 1,5 dl-t ajánlok egy tele tankhoz, kb. 37-40 literhez. Így az E85-ből eredő kopáscsökkentést is megoldjuk, valamint az energia szintet is feljebb tudjuk emelni.
Tapasztalni fogja, hogy könnyebben indul az autó és a szokásosnál jobban gyorsul, vagy kevesebb üzemanyagot használ el.

Lehet tiszta etanollal járni, de nem ezzel az autóval, és nem sokáig. Erre a funkcióra direkt gyártanak autókat.

További balesetmentes, gazdaságos autózást kívánok Önnek:
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft