Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bánóczki Zoltán Bánóczki Zoltán írta ekkor 2013.07.06. 11:10
A Logan dCi, átesett egy kis program módosításon, erősebbé tettük. Előtte már melegen is furcsa hangokat adott, ilyen szürrögő hang enyhe gyorsításkor, különböző csörgő hangok (égés hangok, nem csapágy vagy szelep vagy ilyesmi, bár melegen szelep picit). Kapott egy kis kraftot, majdnem tökéletes az alapjárat, nincsenek csörömpölő hangok, mellesleg tol rendesen, füst nélkül. Az az érzésem ez a motor csak ilyen kevés kajával volt lerontható 70 lóerőre (K9K792). Még részterhelésen kellene neki egy kis kaja, vagy inkább EGR. Az olcsóbb. Hát itt tartok most.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft