Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.07.09. 10:40
Kedves Zoltán!

A chip-tuningot nagyon kell érteni, ez olyan, mint a bor készítése. Nincs két egyforma.
A legoptimálisabb illesztést nem csak a motorra kell szabni, hanem a kopottságra, a méretezett lehajtásra, kipufogóra és minden egyéb jellemzőt figyelembe véve.
Ha valamilyen probléma van, ott azt a nyomatékpad és az emisszió relációjából ki lehet következtetni. Ha még sem, akkor alkatrészről, alkatrészre fizikailag kell diagnosztizálni a problémát. Így már látszik, hogy ilyen messziről nehéz megmondani, hogy az a hang milyen és mit is jelent, ami rendellenes.
Részterhelésen nem igazán működik, akkor a tuningolás nem tökéletes. Általában 100 fordulatonként kell megtervezni, beállítani a paramétereket, így folyamatosan bárhol vizsgálva, linárisan emelkedő nyomatéka keletkezik.

Ha jobban megy az autó és élvezi, akkor élvezetes vezetést kívánok.

Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft