A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zoltán!
A chip-tuningot nagyon kell érteni, ez olyan, mint a bor készítése. Nincs két egyforma.
A legoptimálisabb illesztést nem csak a motorra kell szabni, hanem a kopottságra, a méretezett lehajtásra, kipufogóra és minden egyéb jellemzőt figyelembe véve.
Ha valamilyen probléma van, ott azt a nyomatékpad és az emisszió relációjából ki lehet következtetni. Ha még sem, akkor alkatrészről, alkatrészre fizikailag kell diagnosztizálni a problémát. Így már látszik, hogy ilyen messziről nehéz megmondani, hogy az a hang milyen és mit is jelent, ami rendellenes.
Részterhelésen nem igazán működik, akkor a tuningolás nem tökéletes. Általában 100 fordulatonként kell megtervezni, beállítani a paramétereket, így folyamatosan bárhol vizsgálva, linárisan emelkedő nyomatéka keletkezik.
Ha jobban megy az autó és élvezi, akkor élvezetes vezetést kívánok.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
A chip-tuningot nagyon kell érteni, ez olyan, mint a bor készítése. Nincs két egyforma.
A legoptimálisabb illesztést nem csak a motorra kell szabni, hanem a kopottságra, a méretezett lehajtásra, kipufogóra és minden egyéb jellemzőt figyelembe véve.
Ha valamilyen probléma van, ott azt a nyomatékpad és az emisszió relációjából ki lehet következtetni. Ha még sem, akkor alkatrészről, alkatrészre fizikailag kell diagnosztizálni a problémát. Így már látszik, hogy ilyen messziről nehéz megmondani, hogy az a hang milyen és mit is jelent, ami rendellenes.
Részterhelésen nem igazán működik, akkor a tuningolás nem tökéletes. Általában 100 fordulatonként kell megtervezni, beállítani a paramétereket, így folyamatosan bárhol vizsgálva, linárisan emelkedő nyomatéka keletkezik.
Ha jobban megy az autó és élvezi, akkor élvezetes vezetést kívánok.
Üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások