Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szűcs Zsolt Szűcs Zsolt írta ekkor 2013.07.09. 20:05
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!

JG-2 adalékukat használom 2007-es Ford Mondeó 2.0 tdci szgk-hoz 3000km-t mentem vele Jg-2-vel(23000km van az órában).A kérdésem az lenne magához,hogyan tudnám minél jobban kihasználni az adalékot.Szerintem túlságósan kímélem a motorját(1700-2000 ford.között váltok fel hiszen DISEL.)Szeretném ha megírná az ideális fordulatot a váltások között és hogyan tudnám jól kihasználni a JG-2 adalékukat(Isteni a nyomatéka és a fogyasztása is kíváló a JG-2-nek köszönhető).Válaszát előre is köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft