A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
A tanácsát szeretném kérni az Önök által kifejlesztett adalékokkal kapcsolatban. Egy 2005-ös 2.0 TDCi Mondeot vezetek, 96 kW-os változatot, egész nyugodt tempóban, már-már "tatásan". Napi 130-150 km megyek országúton a kocsival és a célom csak annyi, hogy minél tovább megőrizzem a motor jó állapotát. A kérdésem annyi, hogy Ön melyik adalékukat ajánlja és milyen arányban (nyári/téli üzemben) a fentiek ismeretében.
Köszönöm előre is válaszát!
Tisztelettel:
Péter
A tanácsát szeretném kérni az Önök által kifejlesztett adalékokkal kapcsolatban. Egy 2005-ös 2.0 TDCi Mondeot vezetek, 96 kW-os változatot, egész nyugodt tempóban, már-már "tatásan". Napi 130-150 km megyek országúton a kocsival és a célom csak annyi, hogy minél tovább megőrizzem a motor jó állapotát. A kérdésem annyi, hogy Ön melyik adalékukat ajánlja és milyen arányban (nyári/téli üzemben) a fentiek ismeretében.
Köszönöm előre is válaszát!
Tisztelettel:
Péter
Legutóbbi hozzászólások