Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Peter Peter írta ekkor 2013.07.14. 23:17
Tisztelt Farkas Úr!

A tanácsát szeretném kérni az Önök által kifejlesztett adalékokkal kapcsolatban. Egy 2005-ös 2.0 TDCi Mondeot vezetek, 96 kW-os változatot, egész nyugodt tempóban, már-már "tatásan". Napi 130-150 km megyek országúton a kocsival és a célom csak annyi, hogy minél tovább megőrizzem a motor jó állapotát. A kérdésem annyi, hogy Ön melyik adalékukat ajánlja és milyen arányban (nyári/téli üzemben) a fentiek ismeretében.

Köszönöm előre is válaszát!

Tisztelettel:

Péter
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft