A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Zsolt!
Az autók súly-lóerő aránya a meghatározó a váltásoknál. Továbbá függ attól, hogy milyen áttétele van a váltónak, hegymenetbe, vagy vízszintes úton közlekedik, valamint mennyire szeretne sietni.
Az Ön által írt 1700-as fordulat általában teljesen megfelelő.
Bizonyára lehet a fordulatszámot alacsonyabban is elváltani, ezt azonban érezni kell, hogy az autó magasabb sebességi fokozatban gyorsuló képes-e, és nemcsak padlógáz esetén, hanem háromnegyed gáznál is.
Örülök, hogy tetszik az autó nyomatéka, és a fogyasztása is, hiszen a minőségi, adalékolt üzemanyagot minden autó meghálálja.
További balesetmentes autózást kívánok:
Farkas Kálmán
Az autók súly-lóerő aránya a meghatározó a váltásoknál. Továbbá függ attól, hogy milyen áttétele van a váltónak, hegymenetbe, vagy vízszintes úton közlekedik, valamint mennyire szeretne sietni.
Az Ön által írt 1700-as fordulat általában teljesen megfelelő.
Bizonyára lehet a fordulatszámot alacsonyabban is elváltani, ezt azonban érezni kell, hogy az autó magasabb sebességi fokozatban gyorsuló képes-e, és nemcsak padlógáz esetén, hanem háromnegyed gáznál is.
Örülök, hogy tetszik az autó nyomatéka, és a fogyasztása is, hiszen a minőségi, adalékolt üzemanyagot minden autó meghálálja.
További balesetmentes autózást kívánok:
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások