Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.07.16. 08:44
Kedves Zsolt!

Az autók súly-lóerő aránya a meghatározó a váltásoknál. Továbbá függ attól, hogy milyen áttétele van a váltónak, hegymenetbe, vagy vízszintes úton közlekedik, valamint mennyire szeretne sietni.
Az Ön által írt 1700-as fordulat általában teljesen megfelelő.
Bizonyára lehet a fordulatszámot alacsonyabban is elváltani, ezt azonban érezni kell, hogy az autó magasabb sebességi fokozatban gyorsuló képes-e, és nemcsak padlógáz esetén, hanem háromnegyed gáznál is.

Örülök, hogy tetszik az autó nyomatéka, és a fogyasztása is, hiszen a minőségi, adalékolt üzemanyagot minden autó meghálálja.

További balesetmentes autózást kívánok:
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft