Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.07.16. 08:46
Kedves Péter!

Bárcsak mindenki így gondolkodna, mint Ön.
Tapasztalni fogja, hogy az autója nagyon sokáig panaszmentesen fog közlekedni, ha a következőket betartja.

A normál SPURI (piros) 50 literbe 1-1,5 dl változat folyamatos használatát javaslom. Téli időszakban legyen csupán fixen az 1,5 dl az 50 literbe. Ha -10 fok alá csökken a hőmérséklet, csak akkor használjon 2 dl-t. A SPURI-t minden tankoláskor folyamatosan, állandó jelleggel használja. A motor hosszantartó életmódja, és a megtakarítás is optimális lesz.

További élvezetes autózást kívánok,
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft