A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Péter!
Bárcsak mindenki így gondolkodna, mint Ön.
Tapasztalni fogja, hogy az autója nagyon sokáig panaszmentesen fog közlekedni, ha a következőket betartja.
A normál SPURI (piros) 50 literbe 1-1,5 dl változat folyamatos használatát javaslom. Téli időszakban legyen csupán fixen az 1,5 dl az 50 literbe. Ha -10 fok alá csökken a hőmérséklet, csak akkor használjon 2 dl-t. A SPURI-t minden tankoláskor folyamatosan, állandó jelleggel használja. A motor hosszantartó életmódja, és a megtakarítás is optimális lesz.
További élvezetes autózást kívánok,
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Bárcsak mindenki így gondolkodna, mint Ön.
Tapasztalni fogja, hogy az autója nagyon sokáig panaszmentesen fog közlekedni, ha a következőket betartja.
A normál SPURI (piros) 50 literbe 1-1,5 dl változat folyamatos használatát javaslom. Téli időszakban legyen csupán fixen az 1,5 dl az 50 literbe. Ha -10 fok alá csökken a hőmérséklet, csak akkor használjon 2 dl-t. A SPURI-t minden tankoláskor folyamatosan, állandó jelleggel használja. A motor hosszantartó életmódja, és a megtakarítás is optimális lesz.
További élvezetes autózást kívánok,
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások