Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bálint Bálint írta ekkor 2013.08.01. 13:11
Tisztelt Farkas Úr!

Régóta elégedett felhasználója vagyok terméküknek, itt a vendégkönyben is többször kommenteltem már.

Ami miatt most írok, egy régebb óta fennálló probléma, az anyag kipárolgása a flakonból. Az új csomagolásra való áttérés hozott némi javulást, de most a Spuri-8-nál (legutóbb ilyet sikerült beszereznem) újra tapasztalom. Nem elhanyagolható folyadékszint-csökkenést is okoz a flakonokban a jellegzetes kellemetlen (bár ez szubjektív) szagképződés mellett.

Mi ezzel kapcsolatban a helyzet?

Válaszát előre is köszönöm.

Üdv. Bálint
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft