A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Régóta elégedett felhasználója vagyok terméküknek, itt a vendégkönyben is többször kommenteltem már.
Ami miatt most írok, egy régebb óta fennálló probléma, az anyag kipárolgása a flakonból. Az új csomagolásra való áttérés hozott némi javulást, de most a Spuri-8-nál (legutóbb ilyet sikerült beszereznem) újra tapasztalom. Nem elhanyagolható folyadékszint-csökkenést is okoz a flakonokban a jellegzetes kellemetlen (bár ez szubjektív) szagképződés mellett.
Mi ezzel kapcsolatban a helyzet?
Válaszát előre is köszönöm.
Üdv. Bálint
Régóta elégedett felhasználója vagyok terméküknek, itt a vendégkönyben is többször kommenteltem már.
Ami miatt most írok, egy régebb óta fennálló probléma, az anyag kipárolgása a flakonból. Az új csomagolásra való áttérés hozott némi javulást, de most a Spuri-8-nál (legutóbb ilyet sikerült beszereznem) újra tapasztalom. Nem elhanyagolható folyadékszint-csökkenést is okoz a flakonokban a jellegzetes kellemetlen (bár ez szubjektív) szagképződés mellett.
Mi ezzel kapcsolatban a helyzet?
Válaszát előre is köszönöm.
Üdv. Bálint
Legutóbbi hozzászólások