A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Bálint!
Mint ahogy tapasztalta, javítottunk a két rétegű flakonnal a helyzeten, a tárolás viszont sosem engedi meg azt, hogy egyesek raktárában 30-50 fokig emelkedjen a hőmérséklet. A hatalmas nyomás miatt valaminek engednie kell, így a biztonsági purhabon keresztül, hőtágulás hatására távozik el a folyadék.
Kis és nagykereskedőinket folyamatosan bombázzuk a szakszerű tárolással kapcsolatban, amit nem is hagyunk abba sosem. Egyszer bizonyára megértik, hogy ez egy ilyen típusú termék.
Dolgozunk már azon a fajta flakonon is ami három rétegű és elbírja az 50-70 BAR nyomást, bontáskor viszont a balesetveszély fokozott, ezért ezt még át kell gondolnunk.
Köszönettel vettem tájékoztatását, és valóban az üzletek 3-5%-nál tapasztalják a területi képviselőink a problémát, így nem Ön az első, aki esetleg szint alatti, elpárolgott csomagolású terméket vásárolt. De ez a minőséget nem befolyásolja.
További élvezetes autózást kívánok, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Mint ahogy tapasztalta, javítottunk a két rétegű flakonnal a helyzeten, a tárolás viszont sosem engedi meg azt, hogy egyesek raktárában 30-50 fokig emelkedjen a hőmérséklet. A hatalmas nyomás miatt valaminek engednie kell, így a biztonsági purhabon keresztül, hőtágulás hatására távozik el a folyadék.
Kis és nagykereskedőinket folyamatosan bombázzuk a szakszerű tárolással kapcsolatban, amit nem is hagyunk abba sosem. Egyszer bizonyára megértik, hogy ez egy ilyen típusú termék.
Dolgozunk már azon a fajta flakonon is ami három rétegű és elbírja az 50-70 BAR nyomást, bontáskor viszont a balesetveszély fokozott, ezért ezt még át kell gondolnunk.
Köszönettel vettem tájékoztatását, és valóban az üzletek 3-5%-nál tapasztalják a területi képviselőink a problémát, így nem Ön az első, aki esetleg szint alatti, elpárolgott csomagolású terméket vásárolt. De ez a minőséget nem befolyásolja.
További élvezetes autózást kívánok, üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások