Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Kevei Csaba Kevei Csaba írta ekkor 2013.08.10. 21:19
Tisztelt Farkas úr!
Saját és céges autómban is nagy megelégedettséggel használom a spurit. Most mégis másról kérdezném. Egy új 0 kilométeres autó vásárlása elött állok. / A spuri már meg van hozzá./ Kíváncsi lennék a véleményére a Xado, ill Motor life termékekkel kapcsolatban. Az utóbbit használja egy, az autósportban is aktív szereplő. Mivel ezt az autót is vagy 15 évre tervezem, szeretném megadni neki a lehető legtöbbet. Ha nem túl off topicos a téma, várnám a hozzászólását.
Üdv: Csaba
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft