A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Saját és céges autómban is nagy megelégedettséggel használom a spurit. Most mégis másról kérdezném. Egy új 0 kilométeres autó vásárlása elött állok. / A spuri már meg van hozzá./ Kíváncsi lennék a véleményére a Xado, ill Motor life termékekkel kapcsolatban. Az utóbbit használja egy, az autósportban is aktív szereplő. Mivel ezt az autót is vagy 15 évre tervezem, szeretném megadni neki a lehető legtöbbet. Ha nem túl off topicos a téma, várnám a hozzászólását.
Üdv: Csaba
Saját és céges autómban is nagy megelégedettséggel használom a spurit. Most mégis másról kérdezném. Egy új 0 kilométeres autó vásárlása elött állok. / A spuri már meg van hozzá./ Kíváncsi lennék a véleményére a Xado, ill Motor life termékekkel kapcsolatban. Az utóbbit használja egy, az autósportban is aktív szereplő. Mivel ezt az autót is vagy 15 évre tervezem, szeretném megadni neki a lehető legtöbbet. Ha nem túl off topicos a téma, várnám a hozzászólását.
Üdv: Csaba
Legutóbbi hozzászólások