A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉn azt kérdezném hogy szívódízeles kocsiba is alkalmazható ez az adalékanyag? Nem okoz kárt a kompresszorba?
Egy 1992es Mazda 626-om van (2.0D comprex)
Egy 1992es Mazda 626-om van (2.0D comprex)
Legutóbbi hozzászólások