A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kevei Csaba!
Nincs tapasztalatom ezen termékekről. Van egy általános tapasztalati tényezőm, azzal kapcsolatban, hogy a motorolaj és az üzemanyag mikor a legtartósabb az autó szempontjából.
Üzemanyagnál óriási, megatonnákban készített változatban sosem fogják, semelyik cég, szerény árréssel, olcsón beletenni a nagyon drága alkotót. Ezért javaslom a SPURI terméket az üzemanyagba, már 0 km-es korától. Ehhez semmi más nem is szükségeltetik, mert csak ront a helyzeten.
Motorolajok tekintetében széles körben teszteltünk minden márkájút, és típusút rally autókban. Erre itt és most sok lehetőség nincs leírni, de az általános vélemény az, hogy olajadalékot már nem kell és nem érdemes használni, csak egy jó minőségű gyárilag elkészített, ám drágább árfekvésű, tribológiailag tökéletesre szerkesztett kenőolajat.
Jómagam FUCHS német márkájú olajakat használom a versenyautótól a teherautókig, amiben az utóbbi 30 év tapasztalatával rendelkezünk. Sosem csalódtunk a márkában. Ezen kívül fel lehet állítani rangsorokat, kb. tucatnyi ismert márkából, ami elég hosszúra nyúlna. Épp ezért javaslom, ha megteheti, hogy ezt a márkát válassza, vagy ha be tudja szerezni, akkor az ADDINOL márkát keresse. A nagy tömegáru ismert márkák általában tartalmaznak licenc alapján gyártott csúcsminőségű terméket, ezek viszont kétszer annyiba kerülnek, mint a valós ár-érték arányuk.
Elnézést az általános fogalmazásért, de ez csak a magán véleményem és tapasztalatom, nem pedig marketing.
Köszönöm kérdését, további balesetmentes autózást, és sok örömet kívánok az új autójához, tisztelettel: Farkas Kálmán
Nincs tapasztalatom ezen termékekről. Van egy általános tapasztalati tényezőm, azzal kapcsolatban, hogy a motorolaj és az üzemanyag mikor a legtartósabb az autó szempontjából.
Üzemanyagnál óriási, megatonnákban készített változatban sosem fogják, semelyik cég, szerény árréssel, olcsón beletenni a nagyon drága alkotót. Ezért javaslom a SPURI terméket az üzemanyagba, már 0 km-es korától. Ehhez semmi más nem is szükségeltetik, mert csak ront a helyzeten.
Motorolajok tekintetében széles körben teszteltünk minden márkájút, és típusút rally autókban. Erre itt és most sok lehetőség nincs leírni, de az általános vélemény az, hogy olajadalékot már nem kell és nem érdemes használni, csak egy jó minőségű gyárilag elkészített, ám drágább árfekvésű, tribológiailag tökéletesre szerkesztett kenőolajat.
Jómagam FUCHS német márkájú olajakat használom a versenyautótól a teherautókig, amiben az utóbbi 30 év tapasztalatával rendelkezünk. Sosem csalódtunk a márkában. Ezen kívül fel lehet állítani rangsorokat, kb. tucatnyi ismert márkából, ami elég hosszúra nyúlna. Épp ezért javaslom, ha megteheti, hogy ezt a márkát válassza, vagy ha be tudja szerezni, akkor az ADDINOL márkát keresse. A nagy tömegáru ismert márkák általában tartalmaznak licenc alapján gyártott csúcsminőségű terméket, ezek viszont kétszer annyiba kerülnek, mint a valós ár-érték arányuk.
Elnézést az általános fogalmazásért, de ez csak a magán véleményem és tapasztalatom, nem pedig marketing.
Köszönöm kérdését, további balesetmentes autózást, és sok örömet kívánok az új autójához, tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások