Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Pap Sándor Pap Sándor írta ekkor 2013.08.24. 08:41
Tisztelt Farkas úr!

Nemrégiben vásároltam egy 06 évjáratú bmw 320d touring autó és mivel megszerettem nem tervezek megszabadulni tőle. Kérdésem az lenne,hogy melyik adalékot és azt milyen arányban lenne érdemes használni az autóban. Nem a spórolós vezetők közé tartozom,szeretek odalépni néha néha. Válaszát előre is köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft