A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Nemrégiben vásároltam egy 06 évjáratú bmw 320d touring autó és mivel megszerettem nem tervezek megszabadulni tőle. Kérdésem az lenne,hogy melyik adalékot és azt milyen arányban lenne érdemes használni az autóban. Nem a spórolós vezetők közé tartozom,szeretek odalépni néha néha. Válaszát előre is köszönöm.
Nemrégiben vásároltam egy 06 évjáratú bmw 320d touring autó és mivel megszerettem nem tervezek megszabadulni tőle. Kérdésem az lenne,hogy melyik adalékot és azt milyen arányban lenne érdemes használni az autóban. Nem a spórolós vezetők közé tartozom,szeretek odalépni néha néha. Válaszát előre is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások