A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGábornak Tatára és azoknak akiknek nem jött be a spuri!!Mi (2 cég) a cégtől közvetlenül rendeltünk kék spurit!Azt hittük,hogy a boltokban hamisítvány van és azért nincs fogyasztás csökkenés!5 különböző autóval teszteltük,de semmilyen fogyasztás csökkenést nem tudtunk elérni!Fiat ducato(2 féle)Renault master,BMW 320D,AUDI A8 4.2. Minimum 3000km és átlag 20000km mentünk spurival!Nem mondjuk,hogy nem jó,de nekünk nem jött be!Azóta motoroptimalizálást csináltattunk(chiptuning)és bizony 0.5-0.8 literrel csökkent a fogyi!Bármilyen tesztnek állunk elébe,mert ez a téma havi 20e km-nél igencsak érdekes!Ha a spurival üzemanyag megtakarítást érünk el,akkor ingyen fogjuk reklámozni minden autónkon!!!!!!
Legutóbbi hozzászólások