A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Vepi Trans Kft!
Ha egy bizonyos kísértetet végzünk bármilyen típusú motor egységnyi, pl. 5 liter gázolajjal hány kwh energiát tud megtermelni adalékolt és adalékolatlan üzemanyagból az a 100 % biztos. A két mérés között nem telik el, csupán csak egy-két órahossza és minden körülmény légrezgés, páratartalom, hőmérséklet, és ugyanaz kell hogy legyen, mert a levegő portartalma és egyéb összetétele is páratartalom, nitrogén, oxigén légnyomásszint is befolyásolja a fogyasztási adatokat.
Egy csupasz motorra bármilyen kasznit platót és egyéb fogyasztókat pakolok, az mind mind máshogyan terheli meg a motor energia igényét. Nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy két egyforma szintű hónap, év, vagy akár nap sincs ahol ezt meg lehetne mérni. Vannak olyan ráutaló jelek a pontos nyomatékpad és teljesítménypad mellett, ahol a leadott energia mennyiségre lehet következtetni. Ilyen paraméterek a gyorsulás, a nyomatékosabb haladási ütem, a halkabb motorjárás, a kevesebbszer felkapcsolódó hűtőventilátor a tisztább kipufogócső, valamint a tisztább dugótető. Ez utóbbit remekül lehet látni egy 20 ezer forintos endoszkóppal is.
Az igazi bizonyíték pedig amikor 4-500 ezer km futást produkál, olyan személyautó, mely gyártóműileg 150 ezer km-re van méretezve. Aki jól érzi az autóját, a tudásával tisztában van, az tudja értékelni előzés közben és több év tartósság után az előnyöket.
A fogyasztás mérést nagyon kevesen tudják precízen elvégezni, további tény, hogy nagyon kevés fuvarozó cégnél nem lopják az üzemanyagot. A csábítás mindenhol meg van. Olyan földöntúli technikákat agyalnak ki, még az agyonfizetett sofőrök is, hogy alig hiszem el. Nagyon sok helyen bebizonyítottuk, hogy a becsület mintaszobrai, mind lopnak. Természeteses a SPURI megtakarítást, rögtön bele kalkulálják, az eltulajdonítható mennyiségbe. 100 cég közül nem is találtunk olyan céget, ahol vagy így, vagy úgy ne lopták volna a gázolajat. Sokan el sem tudják képzelni, hogy a kamionokat mivel üzemelteti a sofőr, amikor elhagyja a telephelyet. Mindenféle olajszármazékokat belekevernek az üzemanyag tankba különböző arányba, csupán azért, hogy belőle roppant lassan, a résolajcsövön keresztül eltulajdonítható gázolajhoz jussanak.
A leblombált motortér sem probléma, a GPS sem gond, ugyanis arányosan csöpögtetve kerül ki a 750-1250 literes tankból 20 literes kannákba az üzemanyag. Majd minden országba azonnal van rá vevő, hisz egész láncolat alakult ki ezek felvásárlására. Ez csupán összeköttetést kérdése. Mikor már több tucat ilyet tapasztal az ember, akkor megkérdőjelezi, azt hogy, miért nem tesz valamit a tulajdonos.
Egyes cégeknél benormázzák a járműveket, olyan szigorú teszt sofőrökkel, akik valóban optimálisan tudnak vezetni. A fordulat tartomány, a sebességfokozatokat, az ehhez tartozó nyomatékokat, és azok váltását bármilyen terepviszonyok között a legkevesebb üzemanyagból hozzák ki. Áldozatul is esett néhány olyan sofőr, aki nem jól tud vezetni, vagy akinek totál mindegy a fogyasztás. Az szegény, zsebből fizette ki a többlet üzemanyagot. Ezek a sofőrök érdekes, maguk veszik meg a cég autójába a SPURI-t. De vásárolják azok is, akik csupán lopni akarnak. Milyen kicsi a világ, mert ezt el is mesélik! A legtöbb tulaj, úgy van vele, ha csak 3-400 ezer forintot tudok a sofőrnek fizetni, akkor ugyanennyit el is lophat, hiszen az nekem rezsiköltség lesz.
Összefoglalva:
Ahol nem egy autó fut, és nincs független teszt sofőr, ott a fogyasztásmérést, ne bízzuk magára a tulajdonosi körre, mert semmi jó nem származik belőle.
Örülök neki, hogy a 150 ezer flakon fogyás között van két olyan vélemény, mely semmiféle előnyt, és pozitívumot a SPURI használatával kapcsolatban nem tudott kimutatni. Mi továbbra is állunk vásárlóink rendelkezésére, és azt valljuk, hogy az használja a termékünket, aki meg van elégedve az eredménnyel.
További balesetmentes, nyomatékos autózást kívánok minden olvasónknak.
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Ha egy bizonyos kísértetet végzünk bármilyen típusú motor egységnyi, pl. 5 liter gázolajjal hány kwh energiát tud megtermelni adalékolt és adalékolatlan üzemanyagból az a 100 % biztos. A két mérés között nem telik el, csupán csak egy-két órahossza és minden körülmény légrezgés, páratartalom, hőmérséklet, és ugyanaz kell hogy legyen, mert a levegő portartalma és egyéb összetétele is páratartalom, nitrogén, oxigén légnyomásszint is befolyásolja a fogyasztási adatokat.
Egy csupasz motorra bármilyen kasznit platót és egyéb fogyasztókat pakolok, az mind mind máshogyan terheli meg a motor energia igényét. Nyugodtan ki lehet jelenteni, hogy két egyforma szintű hónap, év, vagy akár nap sincs ahol ezt meg lehetne mérni. Vannak olyan ráutaló jelek a pontos nyomatékpad és teljesítménypad mellett, ahol a leadott energia mennyiségre lehet következtetni. Ilyen paraméterek a gyorsulás, a nyomatékosabb haladási ütem, a halkabb motorjárás, a kevesebbszer felkapcsolódó hűtőventilátor a tisztább kipufogócső, valamint a tisztább dugótető. Ez utóbbit remekül lehet látni egy 20 ezer forintos endoszkóppal is.
Az igazi bizonyíték pedig amikor 4-500 ezer km futást produkál, olyan személyautó, mely gyártóműileg 150 ezer km-re van méretezve. Aki jól érzi az autóját, a tudásával tisztában van, az tudja értékelni előzés közben és több év tartósság után az előnyöket.
A fogyasztás mérést nagyon kevesen tudják precízen elvégezni, további tény, hogy nagyon kevés fuvarozó cégnél nem lopják az üzemanyagot. A csábítás mindenhol meg van. Olyan földöntúli technikákat agyalnak ki, még az agyonfizetett sofőrök is, hogy alig hiszem el. Nagyon sok helyen bebizonyítottuk, hogy a becsület mintaszobrai, mind lopnak. Természeteses a SPURI megtakarítást, rögtön bele kalkulálják, az eltulajdonítható mennyiségbe. 100 cég közül nem is találtunk olyan céget, ahol vagy így, vagy úgy ne lopták volna a gázolajat. Sokan el sem tudják képzelni, hogy a kamionokat mivel üzemelteti a sofőr, amikor elhagyja a telephelyet. Mindenféle olajszármazékokat belekevernek az üzemanyag tankba különböző arányba, csupán azért, hogy belőle roppant lassan, a résolajcsövön keresztül eltulajdonítható gázolajhoz jussanak.
A leblombált motortér sem probléma, a GPS sem gond, ugyanis arányosan csöpögtetve kerül ki a 750-1250 literes tankból 20 literes kannákba az üzemanyag. Majd minden országba azonnal van rá vevő, hisz egész láncolat alakult ki ezek felvásárlására. Ez csupán összeköttetést kérdése. Mikor már több tucat ilyet tapasztal az ember, akkor megkérdőjelezi, azt hogy, miért nem tesz valamit a tulajdonos.
Egyes cégeknél benormázzák a járműveket, olyan szigorú teszt sofőrökkel, akik valóban optimálisan tudnak vezetni. A fordulat tartomány, a sebességfokozatokat, az ehhez tartozó nyomatékokat, és azok váltását bármilyen terepviszonyok között a legkevesebb üzemanyagból hozzák ki. Áldozatul is esett néhány olyan sofőr, aki nem jól tud vezetni, vagy akinek totál mindegy a fogyasztás. Az szegény, zsebből fizette ki a többlet üzemanyagot. Ezek a sofőrök érdekes, maguk veszik meg a cég autójába a SPURI-t. De vásárolják azok is, akik csupán lopni akarnak. Milyen kicsi a világ, mert ezt el is mesélik! A legtöbb tulaj, úgy van vele, ha csak 3-400 ezer forintot tudok a sofőrnek fizetni, akkor ugyanennyit el is lophat, hiszen az nekem rezsiköltség lesz.
Összefoglalva:
Ahol nem egy autó fut, és nincs független teszt sofőr, ott a fogyasztásmérést, ne bízzuk magára a tulajdonosi körre, mert semmi jó nem származik belőle.
Örülök neki, hogy a 150 ezer flakon fogyás között van két olyan vélemény, mely semmiféle előnyt, és pozitívumot a SPURI használatával kapcsolatban nem tudott kimutatni. Mi továbbra is állunk vásárlóink rendelkezésére, és azt valljuk, hogy az használja a termékünket, aki meg van elégedve az eredménnyel.
További balesetmentes, nyomatékos autózást kívánok minden olvasónknak.
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások