A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Laboratóriumi körülményekkel magyarázni azt,hogy mi miért nemtudunk fogyasztást mérni.....hát nemtudom!Szerintem senki nemtud ilyet az utakon produkálni!Azt viszont igen,hogy ugyanazzal az autóval hasonló stílussal mit lehet fogyasztani!Mi ülünk a saját kocsijainkon és higgye el NEM LOPUNK MAGUNKTÓL!Simán hinni szerettünk volna egy magyar termékbe!!!Az a furcsa,hogy kifelé menet a magyar gázolaj kifogyása után megtankolom az autót és azonnal jelentkezik a fogyasztás csökkenés!A spurinál Önök szerint csak a második-harmadik tankolás után lesz érezhető!Nem kételkedünk a jótékony hatásokba(motor,hang,füst,kipufogó tisztaság stb.)de,hogy 5 autónál semmilyen fogyasztáscsökkenés nem volt az biztos!Nem csak két levélben írtak erről!Ez csak azért fontos,mert mi is kb 100e ft-ot áldoztunk a spurira,de a csökkenés csak nem jött!
Csináljunk 1 közös tesztet!Menjünk sima gázolajjal egy 200km-es kört bármelyik autónkal(Master,Ducató,BMW,) és utánna spurissal ugyanezt a kört!Ha kevesebb lesz legalább 3 decivel a fogyasztás,kifizetem a felhasznált spurit,nyilvánosan bocsánatot kérek és ingyen reklámozom minden autónkon!Felvesszük videóra és megosztjuk mindenhol!Ha nem,akkor visszafizeti a spurira költött összeget és azt is megosztjuk!
Ne fogjuk a laboratóriumi körülményekre,mert ezt a szert közúti járművekbe árulják.
Ha pedig ennyire nem mérhető a csökkenés,akkor ott már "bibi"van!!
Legnagyobb Tisztelettel
Laboratóriumi körülményekkel magyarázni azt,hogy mi miért nemtudunk fogyasztást mérni.....hát nemtudom!Szerintem senki nemtud ilyet az utakon produkálni!Azt viszont igen,hogy ugyanazzal az autóval hasonló stílussal mit lehet fogyasztani!Mi ülünk a saját kocsijainkon és higgye el NEM LOPUNK MAGUNKTÓL!Simán hinni szerettünk volna egy magyar termékbe!!!Az a furcsa,hogy kifelé menet a magyar gázolaj kifogyása után megtankolom az autót és azonnal jelentkezik a fogyasztás csökkenés!A spurinál Önök szerint csak a második-harmadik tankolás után lesz érezhető!Nem kételkedünk a jótékony hatásokba(motor,hang,füst,kipufogó tisztaság stb.)de,hogy 5 autónál semmilyen fogyasztáscsökkenés nem volt az biztos!Nem csak két levélben írtak erről!Ez csak azért fontos,mert mi is kb 100e ft-ot áldoztunk a spurira,de a csökkenés csak nem jött!
Csináljunk 1 közös tesztet!Menjünk sima gázolajjal egy 200km-es kört bármelyik autónkal(Master,Ducató,BMW,) és utánna spurissal ugyanezt a kört!Ha kevesebb lesz legalább 3 decivel a fogyasztás,kifizetem a felhasznált spurit,nyilvánosan bocsánatot kérek és ingyen reklámozom minden autónkon!Felvesszük videóra és megosztjuk mindenhol!Ha nem,akkor visszafizeti a spurira költött összeget és azt is megosztjuk!
Ne fogjuk a laboratóriumi körülményekre,mert ezt a szert közúti járművekbe árulják.
Ha pedig ennyire nem mérhető a csökkenés,akkor ott már "bibi"van!!
Legnagyobb Tisztelettel
Legutóbbi hozzászólások