Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Vepi Trans kft Vepi Trans kft írta ekkor 2013.08.26. 18:37
Tisztelt Farkas Úr!
Laboratóriumi körülményekkel magyarázni azt,hogy mi miért nemtudunk fogyasztást mérni.....hát nemtudom!Szerintem senki nemtud ilyet az utakon produkálni!Azt viszont igen,hogy ugyanazzal az autóval hasonló stílussal mit lehet fogyasztani!Mi ülünk a saját kocsijainkon és higgye el NEM LOPUNK MAGUNKTÓL!Simán hinni szerettünk volna egy magyar termékbe!!!Az a furcsa,hogy kifelé menet a magyar gázolaj kifogyása után megtankolom az autót és azonnal jelentkezik a fogyasztás csökkenés!A spurinál Önök szerint csak a második-harmadik tankolás után lesz érezhető!Nem kételkedünk a jótékony hatásokba(motor,hang,füst,kipufogó tisztaság stb.)de,hogy 5 autónál semmilyen fogyasztáscsökkenés nem volt az biztos!Nem csak két levélben írtak erről!Ez csak azért fontos,mert mi is kb 100e ft-ot áldoztunk a spurira,de a csökkenés csak nem jött!
Csináljunk 1 közös tesztet!Menjünk sima gázolajjal egy 200km-es kört bármelyik autónkal(Master,Ducató,BMW,) és utánna spurissal ugyanezt a kört!Ha kevesebb lesz legalább 3 decivel a fogyasztás,kifizetem a felhasznált spurit,nyilvánosan bocsánatot kérek és ingyen reklámozom minden autónkon!Felvesszük videóra és megosztjuk mindenhol!Ha nem,akkor visszafizeti a spurira költött összeget és azt is megosztjuk!
Ne fogjuk a laboratóriumi körülményekre,mert ezt a szert közúti járművekbe árulják.
Ha pedig ennyire nem mérhető a csökkenés,akkor ott már "bibi"van!!
Legnagyobb Tisztelettel
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft