A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Vepi Trans!
Mély alázattal és maximális lojalitással írom le, hogy mi már bizonyítottunk! Önökön a sor! A rendszerükbe nem szeretnék durkálni! Ha több százezres vásárlói kör megelégedett a minőséggel akkor azzal a kivételes 1-2 hellyel lehet a gond!
Írok erről egy viccet! Lehet, hogy ismerős.
Az autópályán szemben halad egy autó. Bemondja a rádió, hogy vigyázzanak mert egy jármű szembe halad a forgalommal, kerüljék el a kérdéses autópályát. Hallgatja ezt a felhívást a szembe haladó is és azt mondja meggyőződéssel. Szembe halad az igaz, de nem csak egy hanem száz!!!
Semmi probléma nincs abból, ha valaki nem használja a SPURI-t. Kollégáinkkal azért vagyunk, hogy maximális minőséget produkáljuk. Ha valakinek ez kevés, vagy nem ezt várta az sem baj. Sikerélményünket és fejlesztési nyomvonalunkat megalapozza az a több százezres visszatérő felhasználói kör akik nagyon megelégedettek velünk!
Még egyszer leírom, roppantul sajnálom az eredménytelenségüket. De csapatostul most nem szándékozunk és tudunk több százezres költséggel jelentős kísérletekbe fogni az Ön cégénél.
A csapatunk jól képzett, precíz mérnökökből áll, akiknek a munkaterve sajnos majd egy évre le van kötve értékes feladatokkal!
A nevükbe is a továbbiakba minden jót és jó egészséget kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Mély alázattal és maximális lojalitással írom le, hogy mi már bizonyítottunk! Önökön a sor! A rendszerükbe nem szeretnék durkálni! Ha több százezres vásárlói kör megelégedett a minőséggel akkor azzal a kivételes 1-2 hellyel lehet a gond!
Írok erről egy viccet! Lehet, hogy ismerős.
Az autópályán szemben halad egy autó. Bemondja a rádió, hogy vigyázzanak mert egy jármű szembe halad a forgalommal, kerüljék el a kérdéses autópályát. Hallgatja ezt a felhívást a szembe haladó is és azt mondja meggyőződéssel. Szembe halad az igaz, de nem csak egy hanem száz!!!
Semmi probléma nincs abból, ha valaki nem használja a SPURI-t. Kollégáinkkal azért vagyunk, hogy maximális minőséget produkáljuk. Ha valakinek ez kevés, vagy nem ezt várta az sem baj. Sikerélményünket és fejlesztési nyomvonalunkat megalapozza az a több százezres visszatérő felhasználói kör akik nagyon megelégedettek velünk!
Még egyszer leírom, roppantul sajnálom az eredménytelenségüket. De csapatostul most nem szándékozunk és tudunk több százezres költséggel jelentős kísérletekbe fogni az Ön cégénél.
A csapatunk jól képzett, precíz mérnökökből áll, akiknek a munkaterve sajnos majd egy évre le van kötve értékes feladatokkal!
A nevükbe is a továbbiakba minden jót és jó egészséget kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások