A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Opel Astra 1.7D-m van, és már lassan elfogyasztok egy üveggel a piros spuri adalékból. Már az első alkalom után érezhető volt a nyomaték növekedése. Eddig nem nagyon szerette a 4 személlyel való közelekedést, de mostanában fel sem tűnik, hogy hány ember ül benn. A fogyasztás picivel jobb lett, csak városban használom a kocsit, és elég fürge a 60 lóhoz képest. Én teljesen megvagyok elégedve ezzel a szerrel, és továbbra is venni fogom. Akkor lehet amúgy igazán érezni, amikor elfogy a tankból az adalékos üzemanyag, és utána a sima üzemanyaggal nem fog sokat produkálni a kocsi. Nem hittem volna el, ha nem próbálom ki.
Opel Astra 1.7D-m van, és már lassan elfogyasztok egy üveggel a piros spuri adalékból. Már az első alkalom után érezhető volt a nyomaték növekedése. Eddig nem nagyon szerette a 4 személlyel való közelekedést, de mostanában fel sem tűnik, hogy hány ember ül benn. A fogyasztás picivel jobb lett, csak városban használom a kocsit, és elég fürge a 60 lóhoz képest. Én teljesen megvagyok elégedve ezzel a szerrel, és továbbra is venni fogom. Akkor lehet amúgy igazán érezni, amikor elfogy a tankból az adalékos üzemanyag, és utána a sima üzemanyaggal nem fog sokat produkálni a kocsi. Nem hittem volna el, ha nem próbálom ki.
Legutóbbi hozzászólások