A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Nem vártam mást önöktől!:(
Nem igazán válaszol arra amit kérdezek a spuri pedig nem hozza azt ami rá van írva!
10-20% fogyasztás csökkenést igér!A jótékony hatásokat nemtudjuk mérni,mert csak ezért nem szedetünk szét egy motort!:D
Bár az üzletkötőknek az autóját vagy későn kezdték spurizni vagy ott sem használ az autó hangjából itélve!(Corsa CDTi)
Tisztító hatása biztos van,ezt elismerem!!Kisebb füst,könnyebb indítás!
Erőtlen kisteljesítményű vagy ellustult autóknál még a több nyomaték is elképzelhető ezeket nem vitatom!:)
Az pedig,hogy csak én mennék szembe a forgalommal....:D
Ajánlanám figyelmébe ezt a fórumot!!Bárcsak hamarabb találtam volna meg!http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?cmd=Article_showArticle&t=9145314
De az ön vendégkönyvébe is van bőven olyan aki a fogyasztásra panaszkodik!
Nem akarok többet ezzel a témával foglalkozni csak bosszant,hogy esküdöznek olyanra,ami nem igaz és aki elfogulatlan véleményt mer írni az meg nem tud vezetni!
Az ön ügyfelei közül jó pár placebó hatás alatt van!
Biztos lehet benne,hogy mi valóban azért próbáltuk ki,mert hittünk benne!
Pontosítani kellenne a fogyasztással kapcsolatos információt a dobozon,mert így egy kicsit megtévesztés"szaga"van!
Egyébként:1992-től van jogosítványom 98-tól hivatásos(évente 250e km,furgonnal).
Üdv
Nem vártam mást önöktől!:(
Nem igazán válaszol arra amit kérdezek a spuri pedig nem hozza azt ami rá van írva!
10-20% fogyasztás csökkenést igér!A jótékony hatásokat nemtudjuk mérni,mert csak ezért nem szedetünk szét egy motort!:D
Bár az üzletkötőknek az autóját vagy későn kezdték spurizni vagy ott sem használ az autó hangjából itélve!(Corsa CDTi)
Tisztító hatása biztos van,ezt elismerem!!Kisebb füst,könnyebb indítás!
Erőtlen kisteljesítményű vagy ellustult autóknál még a több nyomaték is elképzelhető ezeket nem vitatom!:)
Az pedig,hogy csak én mennék szembe a forgalommal....:D
Ajánlanám figyelmébe ezt a fórumot!!Bárcsak hamarabb találtam volna meg!http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?cmd=Article_showArticle&t=9145314
De az ön vendégkönyvébe is van bőven olyan aki a fogyasztásra panaszkodik!
Nem akarok többet ezzel a témával foglalkozni csak bosszant,hogy esküdöznek olyanra,ami nem igaz és aki elfogulatlan véleményt mer írni az meg nem tud vezetni!
Az ön ügyfelei közül jó pár placebó hatás alatt van!
Biztos lehet benne,hogy mi valóban azért próbáltuk ki,mert hittünk benne!
Pontosítani kellenne a fogyasztással kapcsolatos információt a dobozon,mert így egy kicsit megtévesztés"szaga"van!
Egyébként:1992-től van jogosítványom 98-tól hivatásos(évente 250e km,furgonnal).
Üdv
Legutóbbi hozzászólások