A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzép napot minden olvasónak .Vepi Trans kft szólnék mivel önök külföldre járnak és kint is tankolnak akkor gondolom észre vették hogy a magyar űzzem anyag mekkora sz....Mert egy német osztrák .. anyaggal sokkal többet el lehet menni kilométerben értem kérdés ez hogy ez miért van.Azért mert nálunk minden űzzem anyag kamu szerintem. Nekem 1.9 pdtdi passatom van és én már vagy 5 éve télen nyáron rakom bele a spuri piros folyadékát minden tankoláskor szerintem kiváló. Mert csendesebben jár a motor tőle kevesebb fogyasztás télen könnyebb indítás .nagyobb nyomaték de ez az én meglátásom .
Legutóbbi hozzászólások