A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Ford mondeó 2.0 tdci szgk-hoz jó ideje használom a Jg-2 adalékukat.A kérdésem az lenne,hogy aJg-2 adalékuk végez-e az égéstérben tisztitást,(injektor)stb.és érdemes-e az adalékkal (LEHET)eggyütt valamilyen injektor tisztítót pl:STP-t használni?
Válaszát előre is köszönöm.
Ford mondeó 2.0 tdci szgk-hoz jó ideje használom a Jg-2 adalékukat.A kérdésem az lenne,hogy aJg-2 adalékuk végez-e az égéstérben tisztitást,(injektor)stb.és érdemes-e az adalékkal (LEHET)eggyütt valamilyen injektor tisztítót pl:STP-t használni?
Válaszát előre is köszönöm.
Legutóbbi hozzászólások