Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szűcs Zsolt Szűcs Zsolt írta ekkor 2013.09.04. 23:16
Tisztelt Farkas Kálmán Úr!
Ford mondeó 2.0 tdci szgk-hoz jó ideje használom a Jg-2 adalékukat.A kérdésem az lenne,hogy aJg-2 adalékuk végez-e az égéstérben tisztitást,(injektor)stb.és érdemes-e az adalékkal (LEHET)eggyütt valamilyen injektor tisztítót pl:STP-t használni?
Válaszát előre is köszönöm.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft