A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm.Én eddig a Spurit használtam de a "beszerzőmtől" már csak Spuri 8-at lehet kapni?Mi a kettő közti különbség?Nekem egy Vw Passatom van 1999-es évjáratú TDI.Esetleg nem káros neki,hisz nem ismerem a Spuri 8-at.Köszönöm.Üdv:Zsolt
Legutóbbi hozzászólások