Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2013.09.20. 10:45
Kedves Zsolt!

Köszönöm kérdését.

A kereskedőjénél kellene tartani normál hagyományos típusú SPURI-t is. Receptúrában semmi különbség nincs, nem káros az autóra, viszont a SPURI-8-at nem ajánlhatom üzemanyagba. Jogilag azért nem, mert ez jövedéki adó mentes, független termék. Minden, amit az üzemanyagba öntünk, bármilyen kis mennyiségről is van szó, jövedéki adó fizetendő utána. Egy tank üzemanyagnál ez az adalékunkra vonatkozólag 11.- Ft.

Részletes tájékoztatót a honlapunk jobb oldali, SPURI-8 logójával ellátott részén találhat.
Kérem, kattintson a képre, és a SPURI-8 weblapunk megjelenik.

Köszönöm érdeklődését, és további balesetmentes autózást kívánok Önnek:
Tisztelettel: Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft