A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztrációüdvözletem ! Kérdésem lenne hogy Turbos / lpg-s motorhoz milyen spurit ajánlanak (0.7bar töltőnyomás ,8.4es kompressio viszony ) ,elsősorban az egés hőjét akarom csökkenteni ha lehetséges és + kenést adni neki ! "Flashlube Electronic Valve Saver Kit" befecskendezésel használnám vagy valami mással amit tudnak ajánalni !? üdv: lacc
Legutóbbi hozzászólások