Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Lacc Lacc írta ekkor 2013.09.21. 03:12
üdvözletem ! Kérdésem lenne hogy Turbos / lpg-s motorhoz milyen spurit ajánlanak (0.7bar töltőnyomás ,8.4es kompressio viszony ) ,elsősorban az egés hőjét akarom csökkenteni ha lehetséges és + kenést adni neki ! "Flashlube Electronic Valve Saver Kit" befecskendezésel használnám vagy valami mással amit tudnak ajánalni !? üdv: lacc
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft