A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÉs még az érdekelne hogy 100 liter lpg-hez hány ml -ert kellene befecskendezni ? Még benzines korában a kocsiban nagyon nagy megelégedéssel használtam a spurit ,meg az előző autóimban is ,kb 7-8 éve használom, nem is akarok mást használni ! köszönöm !
Legutóbbi hozzászólások