A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHali!
Én pár éve versenyeztem ezzel az anyaggal (akkor 2004-ben még csak a piros volt),a kis tankolások miatt nem tudtunk fogyasztást mérni,sem helyesen adagolni,de a széria 1000 köbcentis Toyota Starletünkön a második verseny féltávjától érezhetően nyomatékosabb lett,ami kanyart azelőtt padlógázzal vehettünk,ott vissza kellett venni egy picit,mert elkezdett kipörögni a kerék (tisztuló pályán!) és ki akart így csúszni az autó.
Az akkori utcai szívódízel 1,8D Corollám olyan keveset evett hogy nem tudtam mérni különbséget,de az is jobban 'vette a lapot' amikor benne volt,főleg akkor lehetett érezni amikor nem volt benne,akkor nem ment úgy (szegény dízel kapott a pofájára néha).
Most keresem a lehetőséget hogy forgalmazzuk az autósboltunkban (iwiw: Moson Autó Kft),de nem árulhatunk jövedéki termékeket.Régi társam mondta hogy nem jövedékis a piros,és itt a honlapon mindent megtalálok erről,de nem találtam.A JG2-ről világosan olvastam hogy nem tudjuk forgalmazni,de a pirosat szeretnénk.
Visszajelzést várok erre a bejegyzésre!
Üdvözlettel: Pap Attila
Fanatik AMSE
Én pár éve versenyeztem ezzel az anyaggal (akkor 2004-ben még csak a piros volt),a kis tankolások miatt nem tudtunk fogyasztást mérni,sem helyesen adagolni,de a széria 1000 köbcentis Toyota Starletünkön a második verseny féltávjától érezhetően nyomatékosabb lett,ami kanyart azelőtt padlógázzal vehettünk,ott vissza kellett venni egy picit,mert elkezdett kipörögni a kerék (tisztuló pályán!) és ki akart így csúszni az autó.
Az akkori utcai szívódízel 1,8D Corollám olyan keveset evett hogy nem tudtam mérni különbséget,de az is jobban 'vette a lapot' amikor benne volt,főleg akkor lehetett érezni amikor nem volt benne,akkor nem ment úgy (szegény dízel kapott a pofájára néha).
Most keresem a lehetőséget hogy forgalmazzuk az autósboltunkban (iwiw: Moson Autó Kft),de nem árulhatunk jövedéki termékeket.Régi társam mondta hogy nem jövedékis a piros,és itt a honlapon mindent megtalálok erről,de nem találtam.A JG2-ről világosan olvastam hogy nem tudjuk forgalmazni,de a pirosat szeretnénk.
Visszajelzést várok erre a bejegyzésre!
Üdvözlettel: Pap Attila
Fanatik AMSE
Legutóbbi hozzászólások