A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves LACC!
Nyugtáztam, hogy pozitív tapasztalatai vannak a SPURI-val kapcsolatban.
Kérdésére az alábbiakat válaszolom:
A gázos autónál a tartályba való bejuttatást körülményes megoldani. Erre mi kitaláltunk egy szelepes, töltőcső rendszert, sajnos országunkban az engedélyeztetés egy horror történet.
Azt jónak tartom, hogy a kenőolajat bejuttató Flashlube rendszerrel oldja meg. Talán annyit, hogy a vákumos rendszer elegendőnek bizonyulhat. Kérdés az, hogy a SPURI-t bírja-e a tartály és a befecskendező összekötő cső anyaga. Valószínű igen. Ekkor megoldott az is, hogy nem kell az üzemanyagba tölteni az adalékot, tehát a SPURI-8-at is lehet alkalmazni. Lásd oldali weblapra kattintás lehetőségét!
A fajtájára kitérve, a kék színű sport adalékot javaslom, a szokásos mennyiséghez képest 50 %-ban. Tehát, 50 liter sűrített gázhoz töltsön, 0,5 dl, azaz 50 ml SPURI-JG2-t. A turbo nyomás és a sűrítési viszony nem tűnik brutálisnak, ezért elegendő ez a kis mennyiség is, ha a gáztartályban valamilyen gázpumpával be tudja juttatni tankolás előtt, ha kisebb a nyomás. Ha még sem akkor marad a szívótorokba való injektálás. Sajnos más rendszert nem tudunk ajánlani a bejuttatásához, ugyanis Magyarországon szűk kör használja a gázos autót, és még szűkebb kör adalékolja is.
Köszönöm megkeresését, remélem tudtam segíteni,
üdvözlettel: Farkas Kálmán
Nyugtáztam, hogy pozitív tapasztalatai vannak a SPURI-val kapcsolatban.
Kérdésére az alábbiakat válaszolom:
A gázos autónál a tartályba való bejuttatást körülményes megoldani. Erre mi kitaláltunk egy szelepes, töltőcső rendszert, sajnos országunkban az engedélyeztetés egy horror történet.
Azt jónak tartom, hogy a kenőolajat bejuttató Flashlube rendszerrel oldja meg. Talán annyit, hogy a vákumos rendszer elegendőnek bizonyulhat. Kérdés az, hogy a SPURI-t bírja-e a tartály és a befecskendező összekötő cső anyaga. Valószínű igen. Ekkor megoldott az is, hogy nem kell az üzemanyagba tölteni az adalékot, tehát a SPURI-8-at is lehet alkalmazni. Lásd oldali weblapra kattintás lehetőségét!
A fajtájára kitérve, a kék színű sport adalékot javaslom, a szokásos mennyiséghez képest 50 %-ban. Tehát, 50 liter sűrített gázhoz töltsön, 0,5 dl, azaz 50 ml SPURI-JG2-t. A turbo nyomás és a sűrítési viszony nem tűnik brutálisnak, ezért elegendő ez a kis mennyiség is, ha a gáztartályban valamilyen gázpumpával be tudja juttatni tankolás előtt, ha kisebb a nyomás. Ha még sem akkor marad a szívótorokba való injektálás. Sajnos más rendszert nem tudunk ajánlani a bejuttatásához, ugyanis Magyarországon szűk kör használja a gázos autót, és még szűkebb kör adalékolja is.
Köszönöm megkeresését, remélem tudtam segíteni,
üdvözlettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások