A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm a választ ,igen tudott segíteni ! Meg fogom oldani a szívósorba való jg2 befecskendezést,igy vagy úgy.... 🙂 További hasznos munkát kivánok ,remélem hogy sokáig meg találom még a polcokon a spurit !!!! üdv: lacc
Legutóbbi hozzászólások