A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlet!
Mindenképpen a szívósorba adagolást használjátok, ugyanis nekem a tartályba adagolástól 3-4 alkalommal dugult el a reduktorom és komplett befecskendezősort kellett cserélni. Ennek ellenére sokkal jobban és egyenletesebben ment Spurival.
Üdv:Csaba
Mindenképpen a szívósorba adagolást használjátok, ugyanis nekem a tartályba adagolástól 3-4 alkalommal dugult el a reduktorom és komplett befecskendezősort kellett cserélni. Ennek ellenére sokkal jobban és egyenletesebben ment Spurival.
Üdv:Csaba
Legutóbbi hozzászólások