A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Laci!
Köszönöm kérdését! Ez a típus, bizonyára hallotta már, hogy porlasztó csúcsa érzékeny a rossz gázolajra!Ez pedig hamar megkerül bármelyik kúton véletlenül is!
Ráadásul a magyar gázolaj bio komponense nem tesz jót a magas nyomású dízeleknek.
Ezért gondolom, hogy az állagmegóvás a cél! Ekkor pedig elegendő a normál SPURI is. /a piros/
Mennyisége 50literbe 1deciliter.
A hiedelmekkel ellentétbe ezt a magas nyomású dízelt nem kell meghajtani, hogy kitisztuljon. Már egy hosszabb 50km-es út után fogja érezni, hogy nyomatékosabb lesz a jármű.
Ez konkrét tapasztalat, hisz rengeteg 1.5 dci tulajdonossal beszéltünk, bármely teljesítményű ECU-val szerelve mindenki pozitívan nyilatkozott a SPURI használata után.
Ez nem azt jelenti, hogy nem szabad a kék JG-2 használni időnként kényeztetésként, ha egy kis sportos vezetésre vágyik!
Bármelyik jó, de a leggazdaságosabb a normál SPURI.
További gondtalan autózást kívánok!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Köszönöm kérdését! Ez a típus, bizonyára hallotta már, hogy porlasztó csúcsa érzékeny a rossz gázolajra!Ez pedig hamar megkerül bármelyik kúton véletlenül is!
Ráadásul a magyar gázolaj bio komponense nem tesz jót a magas nyomású dízeleknek.
Ezért gondolom, hogy az állagmegóvás a cél! Ekkor pedig elegendő a normál SPURI is. /a piros/
Mennyisége 50literbe 1deciliter.
A hiedelmekkel ellentétbe ezt a magas nyomású dízelt nem kell meghajtani, hogy kitisztuljon. Már egy hosszabb 50km-es út után fogja érezni, hogy nyomatékosabb lesz a jármű.
Ez konkrét tapasztalat, hisz rengeteg 1.5 dci tulajdonossal beszéltünk, bármely teljesítményű ECU-val szerelve mindenki pozitívan nyilatkozott a SPURI használata után.
Ez nem azt jelenti, hogy nem szabad a kék JG-2 használni időnként kényeztetésként, ha egy kis sportos vezetésre vágyik!
Bármelyik jó, de a leggazdaságosabb a normál SPURI.
További gondtalan autózást kívánok!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások