Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Zsolt Zsolt írta ekkor 2013.10.31. 16:38
Üdvözlöm Farkas ÚR! A kérdésem a következő, kettő éve használom a spurit citroen xara picassó 2.0 hdi-be pár napja azt vettem észre hogy az autó alapjáraton egyenetlenűl akadozva jár néha le is áll Szerelő szerint valamelyik injektor nem működik rendesen azt javasolta öntsek még a spuri mellé 2t szintetikus olajat 50 liter gázolajhoz 0.5 litert,meg emeljem meg a spuri adagot duplájára eddig a javasolt 1dl 50 liter üzemanyag arány használtam vagy próbáljam meg a kék spurit, szűrők minden lecserélve de probléma továbbra is megvan, válaszát előre is köszönöm !
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft