A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlöm Farkas ÚR! A kérdésem a következő, kettő éve használom a spurit citroen xara picassó 2.0 hdi-be pár napja azt vettem észre hogy az autó alapjáraton egyenetlenűl akadozva jár néha le is áll Szerelő szerint valamelyik injektor nem működik rendesen azt javasolta öntsek még a spuri mellé 2t szintetikus olajat 50 liter gázolajhoz 0.5 litert,meg emeljem meg a spuri adagot duplájára eddig a javasolt 1dl 50 liter üzemanyag arány használtam vagy próbáljam meg a kék spurit, szűrők minden lecserélve de probléma továbbra is megvan, válaszát előre is köszönöm !
Legutóbbi hozzászólások