A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Zsolt!
Értem a problémát, de ennek több oka is lehet!
Olyan 20-30 féle hiba léphet fel! A szerelő bizonyára porlasztót akart mondani, csak eltévesztette, mert injektor a benzinesekbe van. Nem biztos, hogy ez a gond.
Innen sajnos a diagnosztikát nem tudom végig ellenőrizni. Lépésenként vannak módszerek a probléma megállapítására, kizárására.
Ezt a szerelőknek tudnia kell!
Megtisztelő, hogy kétszeres adaggal bizakodik a szerelő! Kipróbálni ki lehet, és örülök, ha használ! Kárt nem okoz az biztos! De csak önállóan. Semmi más egyéb nem javasolt mellé!
Pláne kétütemű olaj! Ez már nem a régi forgóadagolós gép, ami megeszik minden gázolajat! Az olaj sűrítésével csak kárt okozunk!
Az is lehet hogy használ, de normál adagra visszatérve újból jelentkezik! Ekkor ez is valamit jelent! PLd vezérlés is lehet! Előtöltés, érzékelők hibája, stb. a nem történt változás, sajnos végig kell menni a szokásos módszeres hibakereséses eljárásokkal!
Ha csak egy csúcs nem működik azt is meg lehet állapítani!
További sikeres gyógyulást kívánok az autójának!
Várom az eredményt!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Értem a problémát, de ennek több oka is lehet!
Olyan 20-30 féle hiba léphet fel! A szerelő bizonyára porlasztót akart mondani, csak eltévesztette, mert injektor a benzinesekbe van. Nem biztos, hogy ez a gond.
Innen sajnos a diagnosztikát nem tudom végig ellenőrizni. Lépésenként vannak módszerek a probléma megállapítására, kizárására.
Ezt a szerelőknek tudnia kell!
Megtisztelő, hogy kétszeres adaggal bizakodik a szerelő! Kipróbálni ki lehet, és örülök, ha használ! Kárt nem okoz az biztos! De csak önállóan. Semmi más egyéb nem javasolt mellé!
Pláne kétütemű olaj! Ez már nem a régi forgóadagolós gép, ami megeszik minden gázolajat! Az olaj sűrítésével csak kárt okozunk!
Az is lehet hogy használ, de normál adagra visszatérve újból jelentkezik! Ekkor ez is valamit jelent! PLd vezérlés is lehet! Előtöltés, érzékelők hibája, stb. a nem történt változás, sajnos végig kell menni a szokásos módszeres hibakereséses eljárásokkal!
Ha csak egy csúcs nem működik azt is meg lehet állapítani!
További sikeres gyógyulást kívánok az autójának!
Várom az eredményt!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások