A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHelo!
Az lenne akérdésem zsír új autóba /benzines/ a bejáratásnál nem okoz-e gondot ha használnám a piros spuri adalékot?? Autószerlő véleményére lennék kiváncsi? Üdv.Tomy
Az lenne akérdésem zsír új autóba /benzines/ a bejáratásnál nem okoz-e gondot ha használnám a piros spuri adalékot?? Autószerlő véleményére lennék kiváncsi? Üdv.Tomy
Legutóbbi hozzászólások