A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Somodi László Úr!
Ha a SPURI-t kérdezi, mert ez a SPURI honlapja, akkor azt mondanám, hogy 50literhez 1dl kell, akkor 20-25 literhez a fele, tehát fél deciliter, azaz 50ml.
Bár a SPURI 8-at bele lehet önteni a benzinben ugyanolyan arányban mint a SPURI-t, csak nem lehet a benzint robbanómotorban felhasználni jogilag!!!!
Mert a SPURI-8 jövedéki adó mentes, ezért csupán tisztító folyadék kategória!
Hogy gyakorlatilag ugyanaz a folyadék, minden receptúrájában egyezik a SPURI-val az csupán gyakorlati megfontolások miatt van!
Én csak azt mondhatom, nem szabad a benzinbe beletölteni, sőt kifejezetten jogilag tiltott 11ft jövedéki csalás miatt, de fizikailag lehet, nem fog felrobbanni, vagy ilyesmi!
Gondolom érti az okfejtési mechanizmust.
Ha nem, akkor kérem a jobboldali részen a SPURI-8 címkére kattintva még részletesebben olvashat a témáról!
Köszönöm kérdését!
Üdvözlettel
Farkas Kálmán
Ha a SPURI-t kérdezi, mert ez a SPURI honlapja, akkor azt mondanám, hogy 50literhez 1dl kell, akkor 20-25 literhez a fele, tehát fél deciliter, azaz 50ml.
Bár a SPURI 8-at bele lehet önteni a benzinben ugyanolyan arányban mint a SPURI-t, csak nem lehet a benzint robbanómotorban felhasználni jogilag!!!!
Mert a SPURI-8 jövedéki adó mentes, ezért csupán tisztító folyadék kategória!
Hogy gyakorlatilag ugyanaz a folyadék, minden receptúrájában egyezik a SPURI-val az csupán gyakorlati megfontolások miatt van!
Én csak azt mondhatom, nem szabad a benzinbe beletölteni, sőt kifejezetten jogilag tiltott 11ft jövedéki csalás miatt, de fizikailag lehet, nem fog felrobbanni, vagy ilyesmi!
Gondolom érti az okfejtési mechanizmust.
Ha nem, akkor kérem a jobboldali részen a SPURI-8 címkére kattintva még részletesebben olvashat a témáról!
Köszönöm kérdését!
Üdvözlettel
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások