Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bela Bela írta ekkor 2013.12.09. 11:07
Kedves Kalman es Csapata,

Mar regota hasznalok spurit regebben benzines mostansag dizel autokban nagy megelegedettseggel. Lenne viszont egy erdekes kerdesem, hiszen mostansag akarok venni egy nekem uj euro 4-es dizel autot (mellesleg 2008.as mondeo 2,2 tdci) amiben mar lesz dpf. En minden automon ledugoztam az egr-t kevesebb korom ugy gondolom jobb a motornak. Az euro 4-es mondeokat is is le lehet nem dobnak hibakodot. Viszont ebben az esetben lassabban melegszik be a dpf es ritkabban eri el a passziv regeneracios folyamatot, de ami mellette szol, hogy kevesebb kormot kap a motor es a spuri jotekony szerepe mellett lehet meg kevesebbet kell regeneralnia. Ön hogy latja ezt a kerdest? Koszonettel es udvozlettel, Bela
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft