A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kalman es Csapata,
Mar regota hasznalok spurit regebben benzines mostansag dizel autokban nagy megelegedettseggel. Lenne viszont egy erdekes kerdesem, hiszen mostansag akarok venni egy nekem uj euro 4-es dizel autot (mellesleg 2008.as mondeo 2,2 tdci) amiben mar lesz dpf. En minden automon ledugoztam az egr-t kevesebb korom ugy gondolom jobb a motornak. Az euro 4-es mondeokat is is le lehet nem dobnak hibakodot. Viszont ebben az esetben lassabban melegszik be a dpf es ritkabban eri el a passziv regeneracios folyamatot, de ami mellette szol, hogy kevesebb kormot kap a motor es a spuri jotekony szerepe mellett lehet meg kevesebbet kell regeneralnia. Ön hogy latja ezt a kerdest? Koszonettel es udvozlettel, Bela
Mar regota hasznalok spurit regebben benzines mostansag dizel autokban nagy megelegedettseggel. Lenne viszont egy erdekes kerdesem, hiszen mostansag akarok venni egy nekem uj euro 4-es dizel autot (mellesleg 2008.as mondeo 2,2 tdci) amiben mar lesz dpf. En minden automon ledugoztam az egr-t kevesebb korom ugy gondolom jobb a motornak. Az euro 4-es mondeokat is is le lehet nem dobnak hibakodot. Viszont ebben az esetben lassabban melegszik be a dpf es ritkabban eri el a passziv regeneracios folyamatot, de ami mellette szol, hogy kevesebb kormot kap a motor es a spuri jotekony szerepe mellett lehet meg kevesebbet kell regeneralnia. Ön hogy latja ezt a kerdest? Koszonettel es udvozlettel, Bela
Legutóbbi hozzászólások