A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kalman,
Nagyon szepen koszonom a valaszat igy fogok tenni. Ma meg is vettem az autot es sajnos tortent egy spuris baleset ugyanis biztonsagi szeleppel van ellatva a mondeo gazolaj betolto nyilasa es a spuri fel literes uvege nem nyitja ezt a biztonsagi szelepet azaz nem megy bele lecsavart kupakkal. Megprobaltam kupakostul ugy belement, igy ki is furtam egy kupakot, hogy veletlenul se guruljak spuri nelkul, de sajnos a betoltes vegeztevel a kis billeno szelep lehuzta a kulso kupakot a menetes belso reszrol es ez most bekerult a tankomba. Gondolom onnan nem tud tovabb menni csak a kerdes, hogy hosszu tavon a spuris gazolaj feloldja-e ezt a kupakot, ha igen akkor nyarig varhat-e, mert akkor utazok az autoval haza Magyarorszagra es ott jelentosen olcsobb ez a tank ki es visszaszereles plusz a spuri keszleteimet is nyaron toltom fel. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Nagyon szepen koszonom a valaszat igy fogok tenni. Ma meg is vettem az autot es sajnos tortent egy spuris baleset ugyanis biztonsagi szeleppel van ellatva a mondeo gazolaj betolto nyilasa es a spuri fel literes uvege nem nyitja ezt a biztonsagi szelepet azaz nem megy bele lecsavart kupakkal. Megprobaltam kupakostul ugy belement, igy ki is furtam egy kupakot, hogy veletlenul se guruljak spuri nelkul, de sajnos a betoltes vegeztevel a kis billeno szelep lehuzta a kulso kupakot a menetes belso reszrol es ez most bekerult a tankomba. Gondolom onnan nem tud tovabb menni csak a kerdes, hogy hosszu tavon a spuris gazolaj feloldja-e ezt a kupakot, ha igen akkor nyarig varhat-e, mert akkor utazok az autoval haza Magyarorszagra es ott jelentosen olcsobb ez a tank ki es visszaszereles plusz a spuri keszleteimet is nyaron toltom fel. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Legutóbbi hozzászólások