A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Béla!
A 125ml hosszabb nyakkal rendelkezik! Így hátha mélyebben benyomja a szelepet!
Többen mondták, hogy lassan öntve leszivárog a szelepen, mert a felfröccsenő gázolajnak is a hepe-hupás kanyarban is vissza kell folynia elvileg!
Próbálja ki!
A kupak semmi bajt nem okoz, de több darab ne kerüljön bele, tehát így ne próbálkozzon! A 125ml pedig nem kerül sokkal többe, hisz túltöltjük bónusz miatt! A párolgás elkerülésére! Így a vevő mindig megkapja a 125ml-t lepárologva is!
Egy évig nincs baj vele 20 fokon tárolva, nem mindenhol adják el egy éven belül, sőt néhol 3-4 évig is ott "figyel" a polcon!
Sőt, van aki konvektor, radiátor fölé teszi, sőt a tűző napra a kirakatba!
Ezért bónuszoljuk!
További Élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
A 125ml hosszabb nyakkal rendelkezik! Így hátha mélyebben benyomja a szelepet!
Többen mondták, hogy lassan öntve leszivárog a szelepen, mert a felfröccsenő gázolajnak is a hepe-hupás kanyarban is vissza kell folynia elvileg!
Próbálja ki!
A kupak semmi bajt nem okoz, de több darab ne kerüljön bele, tehát így ne próbálkozzon! A 125ml pedig nem kerül sokkal többe, hisz túltöltjük bónusz miatt! A párolgás elkerülésére! Így a vevő mindig megkapja a 125ml-t lepárologva is!
Egy évig nincs baj vele 20 fokon tárolva, nem mindenhol adják el egy éven belül, sőt néhol 3-4 évig is ott "figyel" a polcon!
Sőt, van aki konvektor, radiátor fölé teszi, sőt a tűző napra a kirakatba!
Ezért bónuszoljuk!
További Élvezetes autózást kívánok!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások