Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bela Bela írta ekkor 2013.12.15. 20:13
Kedves Kalman,
Koszonom szepen ismet a tanacsat. Egyenlore nem tudok venni kisebb kiszerelesut, mert idekint vagyok es csak fel litereseim vannak, de nyaron kiprobalom es hozok, de most karacsonykor a repulon nem biztos, hogy orulnenek a spurinak :). Keszitettem viszont egy ures spuris flakonbol egy tolcsert. Levagtam a menetes reszt a vegerol es igy be tudja nyoni a szelepet konnyeden. Erdekes, hogy csak egy bizonyos atmerovel lehet a szelepet benyitni gondolom a benzines toltopisztoly ellen talaltak ki, hogy veletlenul se lehessen bele tankolni, mivel sztm annak kisebb keresztmetszete. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft