A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHellÓ Szaki Kft!
Elkezdtem használni az adalékot, a második tankoláson estem át, természetesen a másodszorra haználtam a Spurit is. kb 1500 Km után vagyok, a VW T5 ösöm elkezdett fulladni, alacsony fordulaton szinte képtelen elindulni. 15 perc elég magas fordulaton járatás alatt "beindul" de nem az igazi. Mit javasol, üzemanyagszűrő cserét a 4-5. re ír. Hasonló tapasztalat esetleg?
Köszönöm Tamás
Elkezdtem használni az adalékot, a második tankoláson estem át, természetesen a másodszorra haználtam a Spurit is. kb 1500 Km után vagyok, a VW T5 ösöm elkezdett fulladni, alacsony fordulaton szinte képtelen elindulni. 15 perc elég magas fordulaton járatás alatt "beindul" de nem az igazi. Mit javasol, üzemanyagszűrő cserét a 4-5. re ír. Hasonló tapasztalat esetleg?
Köszönöm Tamás
Legutóbbi hozzászólások