Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Ceglédi Tamás Ceglédi Tamás írta ekkor 2013.12.15. 23:18
HellÓ Szaki Kft!

Elkezdtem használni az adalékot, a második tankoláson estem át, természetesen a másodszorra haználtam a Spurit is. kb 1500 Km után vagyok, a VW T5 ösöm elkezdett fulladni, alacsony fordulaton szinte képtelen elindulni. 15 perc elég magas fordulaton járatás alatt "beindul" de nem az igazi. Mit javasol, üzemanyagszűrő cserét a 4-5. re ír. Hasonló tapasztalat esetleg?
Köszönöm Tamás
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft