A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációŰdvözletem Béla!
Nekem egy mondeo 2.0 tdci 2007-es évjáratú szgk van.A pótkerék alatt a kulcskészlet között keress egy érdekes formájú tölcsérre hasonlitó szerkezetet.
Üdv:Szűcs Zsolt
Nekem egy mondeo 2.0 tdci 2007-es évjáratú szgk van.A pótkerék alatt a kulcskészlet között keress egy érdekes formájú tölcsérre hasonlitó szerkezetet.
Üdv:Szűcs Zsolt
Legutóbbi hozzászólások