A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Ceglédi Tamás!
Valóban nem kap a motor vagy üzemanyagot, vagy levegőt! Mindkét fajta szűrő cseréje így ősszel javasolt! Ki tudja a tank milyen vastagon tartalmazott koszt, vizet és egyéb oda nem való részecskéket! Lehet, hogy elsőként használja a gépbe a SPURI-t még egy szűrőcsere lehetséges! Ha, nagyon nagy a kosz a tankba! Ezt sosem tudni! Egyszeri tankolással is sok mocskot be lehet tankolni hirtelen!
Ha nem segít, akkor műszeres diagnosztikára kell vinni! Más kipufogó probléma is lehet! Volt már olyan, hogy a dobba egy lamella régen felszabadult, letört, amit a korom ragasztott a fenékhez! Most, hogy a SPURI kitakarította, nincs ami odaragassza! Ezt le kell venni és megrázogatni, hogy hatalmas torló nyomásnál kopog-e benne valami felszabadult rész!
Nagy hangja lesz, de ki kell próbálni e nélkül is hátha így megy mint a golyó! Akkor cserés lesz a dob!
Kérem jelezzen vissza mi történt!
Néha pedig volt olyan, hogy magától elmúlt egy hosszú út alkalmával. balesetmentes közlekedést!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Valóban nem kap a motor vagy üzemanyagot, vagy levegőt! Mindkét fajta szűrő cseréje így ősszel javasolt! Ki tudja a tank milyen vastagon tartalmazott koszt, vizet és egyéb oda nem való részecskéket! Lehet, hogy elsőként használja a gépbe a SPURI-t még egy szűrőcsere lehetséges! Ha, nagyon nagy a kosz a tankba! Ezt sosem tudni! Egyszeri tankolással is sok mocskot be lehet tankolni hirtelen!
Ha nem segít, akkor műszeres diagnosztikára kell vinni! Más kipufogó probléma is lehet! Volt már olyan, hogy a dobba egy lamella régen felszabadult, letört, amit a korom ragasztott a fenékhez! Most, hogy a SPURI kitakarította, nincs ami odaragassza! Ezt le kell venni és megrázogatni, hogy hatalmas torló nyomásnál kopog-e benne valami felszabadult rész!
Nagy hangja lesz, de ki kell próbálni e nélkül is hátha így megy mint a golyó! Akkor cserés lesz a dob!
Kérem jelezzen vissza mi történt!
Néha pedig volt olyan, hogy magától elmúlt egy hosszú út alkalmával. balesetmentes közlekedést!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások