Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft. SZAKI Kft. írta ekkor 2013.12.17. 19:29
Kedves Ceglédi Tamás!

Valóban nem kap a motor vagy üzemanyagot, vagy levegőt! Mindkét fajta szűrő cseréje így ősszel javasolt! Ki tudja a tank milyen vastagon tartalmazott koszt, vizet és egyéb oda nem való részecskéket! Lehet, hogy elsőként használja a gépbe a SPURI-t még egy szűrőcsere lehetséges! Ha, nagyon nagy a kosz a tankba! Ezt sosem tudni! Egyszeri tankolással is sok mocskot be lehet tankolni hirtelen!
Ha nem segít, akkor műszeres diagnosztikára kell vinni! Más kipufogó probléma is lehet! Volt már olyan, hogy a dobba egy lamella régen felszabadult, letört, amit a korom ragasztott a fenékhez! Most, hogy a SPURI kitakarította, nincs ami odaragassza! Ezt le kell venni és megrázogatni, hogy hatalmas torló nyomásnál kopog-e benne valami felszabadult rész!
Nagy hangja lesz, de ki kell próbálni e nélkül is hátha így megy mint a golyó! Akkor cserés lesz a dob!
Kérem jelezzen vissza mi történt!
Néha pedig volt olyan, hogy magától elmúlt egy hosszú út alkalmával. balesetmentes közlekedést!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft