A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelf Farkas Kalman Ur,
Mar meg is rendeltuk es meg is kaptuk a 6-os csomagot a bonusz flakonnal. Nagyon jo ez a webaruhazas szolgaltatas es a tovabbiakban is ezt hasznaljuk majd! Kellemes Karacsonyi Unnepeket es sikerekben gazdag Boldog Uj Evet Kivanok! Udvozlettel, Laszlo
Mar meg is rendeltuk es meg is kaptuk a 6-os csomagot a bonusz flakonnal. Nagyon jo ez a webaruhazas szolgaltatas es a tovabbiakban is ezt hasznaljuk majd! Kellemes Karacsonyi Unnepeket es sikerekben gazdag Boldog Uj Evet Kivanok! Udvozlettel, Laszlo
Legutóbbi hozzászólások