A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán!A benzines befecskendezős motorokról hallani,hogy bizonyos futásteljesítmény után lerakódások lesznek a szívó szelepeken.Ezen tud a spuri javítani,vagy megelőzni?Másik,Nagynyomású dieseleknél nem szárítja még tovább a kénmentesített gázolajat az adalék?Vagyis biztosít egyfajta hiányzó kenést?Válaszát előre is köszönöm!József
Legutóbbi hozzászólások