A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Lorántffy Úr!
A szívószelepen csak akkor lesz lerakódás, ha füstgáz visszavezetés is van a motornál, azaz EGR. Hogy központi, vagy hengerenkénti injektoros attól nem függ!
Ha csak a levegőt kapja attól semmi lerakódás nem lehet!
A SPURI tisztább kipufogógázt eredményez, akkor az ilyen járműveknél nyilván tisztább a szívószelep is, valamint az EGR is!
Tehát megelőzni, egyértelműen igen!
Javítani csak lassan, 5-10tankolás után. De csak, ha még nem ment tönkre a szelep, és a tányér jól zár!
Más!
Nagynyomású dízeleknél az égési lefolyás komfortosabb és irányított, valamint a kialakuló hűtőgél segíti a kopáscsökkentést! A szivattyú rendszerben szintén segíti a kopás elkerülését egy speciális fejadalék! Olyan hatékony, hogy hangra meg lehet állapítani tankolás után, hogy SPURI-t töltöttünk a tankba! Bízhat benne! Tökéletesen meg lesz elégedve az eredménnyel!
Még az étolajos üzemű kopásokat is ki tudja küszöbölni! Ki is kell, hisz egyre nagyobb a gázolajok bio tartalma az EU előírások miatt! Az étolajokat észterezik, átalakítják ugyan, de a zsírsav tartalma akkor sem tesz jót a járműveknek, ha nagyon kevés marad is bennük! Csak ezt nem tudja a lakosság!
A jó üzemanyag a MAGAS NYOMÁSÚ DÍZELEKNÉL létkérdés! Ha sokáig szeretné használni autóját, akkor bizony csak a SPURI segíthet!
Maximálisan meg elégedve az teljesen biztos! Hiszen 20év tapasztalata van mögöttünk 1993-óta!
A részleteket a "termékek" menüjének jg-2 részének változatánál olvashat. A piros anyagunknál is hasonló a működési mechanizmus, mint a kéknél! Csak kisebb energia tartományba!
További élvezetes, biztonságos közlekedést kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
A szívószelepen csak akkor lesz lerakódás, ha füstgáz visszavezetés is van a motornál, azaz EGR. Hogy központi, vagy hengerenkénti injektoros attól nem függ!
Ha csak a levegőt kapja attól semmi lerakódás nem lehet!
A SPURI tisztább kipufogógázt eredményez, akkor az ilyen járműveknél nyilván tisztább a szívószelep is, valamint az EGR is!
Tehát megelőzni, egyértelműen igen!
Javítani csak lassan, 5-10tankolás után. De csak, ha még nem ment tönkre a szelep, és a tányér jól zár!
Más!
Nagynyomású dízeleknél az égési lefolyás komfortosabb és irányított, valamint a kialakuló hűtőgél segíti a kopáscsökkentést! A szivattyú rendszerben szintén segíti a kopás elkerülését egy speciális fejadalék! Olyan hatékony, hogy hangra meg lehet állapítani tankolás után, hogy SPURI-t töltöttünk a tankba! Bízhat benne! Tökéletesen meg lesz elégedve az eredménnyel!
Még az étolajos üzemű kopásokat is ki tudja küszöbölni! Ki is kell, hisz egyre nagyobb a gázolajok bio tartalma az EU előírások miatt! Az étolajokat észterezik, átalakítják ugyan, de a zsírsav tartalma akkor sem tesz jót a járműveknek, ha nagyon kevés marad is bennük! Csak ezt nem tudja a lakosság!
A jó üzemanyag a MAGAS NYOMÁSÚ DÍZELEKNÉL létkérdés! Ha sokáig szeretné használni autóját, akkor bizony csak a SPURI segíthet!
Maximálisan meg elégedve az teljesen biztos! Hiszen 20év tapasztalata van mögöttünk 1993-óta!
A részleteket a "termékek" menüjének jg-2 részének változatánál olvashat. A piros anyagunknál is hasonló a működési mechanizmus, mint a kéknél! Csak kisebb energia tartományba!
További élvezetes, biztonságos közlekedést kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások