A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán Úr!
Én a kék és piros keverésénél, arra gondoltam, hogy ez a keverék jobban át tudja hidalni a benzin erősen változó minőségét és ezáltal hozni tudja a várt fogyasztás csökkenést. Úgy gondoltam, hogy mondjuk 2/3 arányban piros és 1/3 arányban kék keveréket adnék a benzinhez, persze az 50 liter/1dl arányt megtartva. Ha jól veszem ki a szavaiból akkor a kék inkább teljesítmény többletet ad és nem megtakarítást, míg a piros a megtakarítást, kisebb teljesítménynövekedés mellett.
Üdv.
HSzabolcs
Én a kék és piros keverésénél, arra gondoltam, hogy ez a keverék jobban át tudja hidalni a benzin erősen változó minőségét és ezáltal hozni tudja a várt fogyasztás csökkenést. Úgy gondoltam, hogy mondjuk 2/3 arányban piros és 1/3 arányban kék keveréket adnék a benzinhez, persze az 50 liter/1dl arányt megtartva. Ha jól veszem ki a szavaiból akkor a kék inkább teljesítmény többletet ad és nem megtakarítást, míg a piros a megtakarítást, kisebb teljesítménynövekedés mellett.
Üdv.
HSzabolcs
Legutóbbi hozzászólások