A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szabolcs!
Ha valami teljesítményt növel, akkor abból az üzemanyagból ugyanazon körülmények között kevesebb is fogy!
Nem kell tehát annyira taposni a gázpedált!
A keverékük pedig a kettő közötti arányos megtakarítást hozza! Tehát 10 és 18% közöttit. Koncentrátum különbségek vannak a piros és a JG-2 SPURI között! Amire megtakarításnál nincs szükség annyira az a kopáscsökkentő és a hűtőgél! Erre extrém sportos közlekedésnél szükség van a motorvédelem miatt, pld. 8-9ezer fordulaton pörgetve!
Mindent arra kell használni, amire gyártanak! Ha a keveréknek lenne értelme, mi már rég ilyet is forgalmaznánk! A kopáscsökkentés, és a hűtőgél azért elvesz 1-2% teljesítményt! Ez biztos! Aki a motor hosszan tartó életét szeretné és normál tempóba közlekedik, annak a leggazdaságosabb a Normál piros SPURI!
Aki extrém hatékonyságú anyagot szeretne, kitapossa a lelkét a képnek, annak való a SPURI JG-2. Tehát az extrém megtakarítást, a feszített gyorsulással és tempóval el pufogtatja! Nem a gazdaságosság számít, úgyis nullára kiautózza állandó padlógáz, és fék mellett!
Sportra való!
További baleset mentes autózást kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Ha valami teljesítményt növel, akkor abból az üzemanyagból ugyanazon körülmények között kevesebb is fogy!
Nem kell tehát annyira taposni a gázpedált!
A keverékük pedig a kettő közötti arányos megtakarítást hozza! Tehát 10 és 18% közöttit. Koncentrátum különbségek vannak a piros és a JG-2 SPURI között! Amire megtakarításnál nincs szükség annyira az a kopáscsökkentő és a hűtőgél! Erre extrém sportos közlekedésnél szükség van a motorvédelem miatt, pld. 8-9ezer fordulaton pörgetve!
Mindent arra kell használni, amire gyártanak! Ha a keveréknek lenne értelme, mi már rég ilyet is forgalmaznánk! A kopáscsökkentés, és a hűtőgél azért elvesz 1-2% teljesítményt! Ez biztos! Aki a motor hosszan tartó életét szeretné és normál tempóba közlekedik, annak a leggazdaságosabb a Normál piros SPURI!
Aki extrém hatékonyságú anyagot szeretne, kitapossa a lelkét a képnek, annak való a SPURI JG-2. Tehát az extrém megtakarítást, a feszített gyorsulással és tempóval el pufogtatja! Nem a gazdaságosság számít, úgyis nullára kiautózza állandó padlógáz, és fék mellett!
Sportra való!
További baleset mentes autózást kívánok!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások