Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Norbert Tóth Norbert írta ekkor 2014.02.18. 11:38
Tisztelt Szaki Kft!
Köszönöm ezúton is Önöknek, hogy adalékukkal hozzájárulnak a család költségvetéséhez!
Amit írok, sokak számára hihetetlennek tűnik, de szerencsére mind igaz!
Két autóm is rendszeresem kapja a Spurit.
A 92-es évjáratú, 1,8-as Escortom (benzin) az adalékkal 4 személlyel, megpakolt csomagtartóval 5,8 liter/100 km fogyasztást produkál, míg a 99-es Suzuki Sedan az eddigi abszolút rekordot érte el a 3,6 literes fogyasztással! Természetesen ehhez a vezetési stílus és a rendszeres karbantartás is szükséges, de adalék nélkül 4,5-5 liter a fogyasztá 90-es tempóval 100 km-en!
Munkájukhoz jó egészséget kívánok!
Köszönettel: Tóth Norbert
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft