A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Tóth Norbert!
Nagyon szépen köszönjük kollégáim nevében is a dicséretet! Ezért érdemes dolgozni! Nem mérhető pénzben, az amikor például az ottani referens és képviselő Úr is úgy érzi, nem volt felesleges a népszerűsítő, felvilágosító munkája!
Valóban az a célunk, hogy mindenkihez eljusson az egyszerű alapelv!
Ne költekezzünk feleslegesen, ha nem muszáj! Tényleg igaz, hogy aki nem használ SPURI-t, annak többe kerül az autózás! Ez biztos! Egyrészt az üzemanyag megtakarítás miatt, másrészt azért, mert kíméli a motort a SPURI-val adalékolt üzemanyag.
A továbbiakban kívánunk Önnek és családjának sok örömteli gondtalan autózást!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Nagyon szépen köszönjük kollégáim nevében is a dicséretet! Ezért érdemes dolgozni! Nem mérhető pénzben, az amikor például az ottani referens és képviselő Úr is úgy érzi, nem volt felesleges a népszerűsítő, felvilágosító munkája!
Valóban az a célunk, hogy mindenkihez eljusson az egyszerű alapelv!
Ne költekezzünk feleslegesen, ha nem muszáj! Tényleg igaz, hogy aki nem használ SPURI-t, annak többe kerül az autózás! Ez biztos! Egyrészt az üzemanyag megtakarítás miatt, másrészt azért, mert kíméli a motort a SPURI-val adalékolt üzemanyag.
A továbbiakban kívánunk Önnek és családjának sok örömteli gondtalan autózást!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások