A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Spurisok!:)
A kérdésem, hogy nyomaték növelés céljából érdemes-e az 1.0 Swift-be a JG-2 versenyadalékot öntenem? A rózsaszín anyagot már régóta használom, maximálisan megvagyok vele elégedve, csak gondoltam, hogy egy szinttel feljebb lépek.
Gondolom, hogy ez a kék adalék nem árt egy ilyen kis motornak.
Üdv!
A kérdésem, hogy nyomaték növelés céljából érdemes-e az 1.0 Swift-be a JG-2 versenyadalékot öntenem? A rózsaszín anyagot már régóta használom, maximálisan megvagyok vele elégedve, csak gondoltam, hogy egy szinttel feljebb lépek.
Gondolom, hogy ez a kék adalék nem árt egy ilyen kis motornak.
Üdv!
Legutóbbi hozzászólások