Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tamás Árpád Tamás Árpád írta ekkor 2014.02.22. 06:51
Tisztelt Spurisok!:)
A kérdésem, hogy nyomaték növelés céljából érdemes-e az 1.0 Swift-be a JG-2 versenyadalékot öntenem? A rózsaszín anyagot már régóta használom, maximálisan megvagyok vele elégedve, csak gondoltam, hogy egy szinttel feljebb lépek.
Gondolom, hogy ez a kék adalék nem árt egy ilyen kis motornak.
Üdv!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft