Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
gazember gazember írta ekkor 2004.07.09. 19:00
Csak ajánlani merem mindenkinek! Most 9 éves 1.6-os Almerába használtam el tavaly előtt 2 flakonnal, ment tőle, mint a nyíl, csendesebb lett a motor, egyenletes az alapjárat, hidegben sokkal előbb érte el az üzemi hőmérsékletet, és kb. 10 %-kal kevesebb benzint ivott meg. Ja, és 0,00-ás értékeket hozott a zöldkártyán! Aztán kb. másfél évig nem kaptam sehol sem, és az autó kezdett visszalustulni, sokat evett, a tavalyi zöldkártya már nem volt 0,00-ás. De a múlt hétem újra találtam Spurit, és az autó kb. 50 km megtétele után megint megy, mint a nyíl......
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft